uchwyty
Uchwyt ścienny WMN-46VD do modeli UD46, UE46 Videowall
- Przeznaczenie: Monitory
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Rodzaj: Ścienny
- Full specification
Status: Out of stock
1 058.00 zł / szt
1 301.34 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (maks.) | 46 |
| Obciążenie (maks.) | 29 |
| Wysięg (min.) | 39.9 |
| Wymiary | 1022.0 x 539.8 mm |
| Waga | 10.4 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 10000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 125 x 1100 x 620 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |