chłodzenie CPU
Chłodzenie CPU Dark Rock Elite BK037
- Poziom hałasu: 25.8
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
374,28 zł / szt
460,36 zł brutto
DARK ROCK ELITE
Najwyższa Wydajność, Legendarne Chłodzenie
Dark Rock Elite oferuje niespotykaną wydajność i moc chłodzenia z najnowocześniejszą technologią wentylatorów i wyróżniającym designem. Dołącz do Elite.
- 2 wentylatory Silent Wings 135mm PWM dla maksymalnego ciśnienia powietrza i doskonałego przepływu powietrza
- Innowacyjny system montażu wentylatora przedniego dla maksymalnej użyteczności i kompatybilności z pamięciami RAM
- 7 wysokowydajnych rurek cieplnych zapewniających bardzo dużą moc chłodzenia
- "Tryb cichy" dla praktycznie niesłyszalnej pracy i "Tryb Wydajny" dla nadzwyczajnej wydajności chłodzenia wybierany z użyciem przełącznika prędkości obrotowej
- Diody LED ARGB dla wspaniałych efektów wizualnych
- Specjalna czarna powłoka z cząsteczkami ceramicznymi umożliwia doskonałe odprowadzanie ciepła i elegancki wygląd
| Waga | 1790 kg |
|---|---|
| Wymiary | 185 x 205 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Be quiet! |
|---|---|
| Poziom hałasu | 25.8 |
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1500 |
| Ilość rurek Heatpipe | 7 |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary | 145 x 136 x 168 mm |
| Waga | 1.34 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 13.5 cm |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |