obudowy
obudowa - Commander G32 Tempered Glass ARGB
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 0
- Ilość złącz zas. Floppy: 0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
223,60 zł / szt
275,03 zł brutto
| Waga | 9000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 530 x 300 x 510 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Wymiary | 462 * 225 * 472 mm |
| Waga | 7.74 |
| Pozostałe parametry | Zamontowane wentylatory Tył: 1 x 120mm Front: 1 x 200mm
Montaż wentylatorów (opcje) Front: 120mm x 3, 140mm x 2, 200mm x 2 Top: 120mm x 2, 140mm x 2 Tył: 120mm x 1, 1 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 20 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |