fotele biurowe
Krzesło gamingowe GXT712 RESTO PRO
- Regulacja: Wysokość siedziska
- Wymiary:
1360 x 750 x 690 mm
- Waga: 24
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
797,44 zł / szt
980,85 zł brutto
Krzesło gamingowe GXT712 RESTO PRO
Wysokiej jakości, wysoce regulowany fotel gamingowy z wyjątkowo szerokim siedziskiem, zapewniający wiele godzin wygodnej gry.
- Przestronny, wyjątkowo wygodny i wysoce regulowany fotel gamingowy
- Pełne obrotowe siedzisko 360 °
- Wysokiej jakości podnośnik gazowy klasy 4 do regulacji wysokości
- Ergonomiczna konstrukcja z gęstą wyściółką siedziska i oparcia
- Stylowy wygląd dzięki skórze PU, eleganckim przeszyciom i zamszowym detalom o wyglądzie i dotyku
- Podłokietniki 4D z maksymalną regulacją
- Oparcie regulowane 90-180°
- Fotel uchylny z funkcją blokowania pod dowolnym kątem
- Wygodna poduszka lędźwiowa i karkowa
- Mocna i solidna metalowa rama z kółkami 65 mm
- Niskie koszty utrzymania: odporne na zalanie
- Obsługuje wagę do 150 kg
| Waga | 26000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 885 x 665 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Regulacja | Wysokość siedziska |
| Wymiary | 1360 x 750 x 690 mm |
| Waga | 24 |
| Video | |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Ergonomiczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |