TB print tonery
Toner do Samsung MLT-D 111S TS-D111RO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
Samsung M2022, M2022W, M2070, M2070W, M2070F, M2070FW, M2026
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
92,40 zł / szt
113,65 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | Samsung M2022, M2022W, M2070, M2070W, M2070F, M2070FW, M2026 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1000 |
| Kod oryginału | MLT-D111S |
| Pasuje do | Samsung |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Waga | 740 kg |
|---|---|
| Wymiary | 340 x 110 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |