RC
Auto R/C ze stacją ładującą
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Częstotliwość: 2.4
- Produkt na baterie: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
98,00 zł / szt
120,54 zł brutto
Auto R/C ze stacją ładującą
- Pełny zakres jazdy
- 2 zaprogramowane sekwencje ruchów parkowania i wykręcania
- Dźwięk klaksonu aktywowany przyciskiem
- Podświetlane przednie i tylne lampy
- Podczas skrętu słychać dźwięk migacza oraz migają kierunkowskazy
- Różne tryby podświetlenia przednich lamp: zmiana koloru i formatu wyświetlania
- Ustawienie zbieżności kół
- Gumowe lusterka boczne i koła
- Podświetlane diody na stacji ładującej
- Port ładowania w miejscu wlewu paliwa
- Baterie: akumulator 3,7V wbudowany w auto, 2 x AA 1,5V (kontroler)
| Waga | 875 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 440 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Częstotliwość | 2.4 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 176807 |
| Rodzaj | Samochody |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Wymiary | Długość: 30 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43,5 x 17,5 x 15,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |