Auto R/C 2,4 GHz ładowanie USB
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg odechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi.
- Częstotliwość: 2.4
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Auto R/C 2,3GHz z ładowaniem USB
Niezwykłe auto terenowe zdalnie sterowane w skali 1:18 to prawdziwa gratka dla pasjonatów pojazdów RC. Dzięki technologii 2.4 GHz zapewnia płynną i precyzyjną kontrolę nad pojazdem, sprawiając, że każda przejażdżka staje się niezapomnianym przeżyciem. Zachwyci zarówno małych, jak i dużych miłośników motoryzacji. Dodatkowo, wbudowane światło dodaje realizmu i pozwala na zabawę nawet po zmroku. Jedną z największych zalet tego modelu jest możliwość ładowania za pomocą kabla USB. Dzięki solidnemu wykonaniu auto jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. To gwarancja długotrwałej i satysfakcjonującej zabawy.
Dwa wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg odechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi. |
| Częstotliwość | 2.4 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 011024 |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Zdalnie sterowane |
| Wymiary | 30 x 17 x 13 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 35 x 19 x 15 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Waga | 823 kg |
|---|---|
| Wymiary | 190 x 370 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |