gry
Zestaw 60 gier Ludoteca
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
304-PL57023
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
49,00 zł / szt
60,27 zł brutto
Ludoteca Zestaw 60 gier
Zestaw 60 tradycyjnych gier rodzinych w ramach linii wydawniczej Ludoteca.
W pudełku znajdują się między innymi szachy, węże, backgammon, gra z gęsią i wiele innych popularnych tytułów, które świetnie sprawdzą się podczas wspólnych rodzinnych wieczorów.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 304-PL57023 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Planszowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28,5 x 7,2 x 28,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 889 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 285 x 285 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |