pojazdy
Ładowarka w pudełku Workies
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół
- Rodzaj: Ładowarki
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
13,92 zł / szt
17,12 zł brutto
Ładowarka w pudełku Workies
Ładowarka wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS z wysokiej jakości gumowanymi kołami. Osie ze stali ocynkowanej 4 mm.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół |
| Rodzaj | Ładowarki |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 01262 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 7 x 10 cm |
| Wysokość | 14 |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | ABS |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 180 x 100 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |