akcesoria
Znaki drogowe 16 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Małe elementy, istnieje ryzyko zadławienia i uduszenia. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki
- Nr katalogowy:
04440
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 19 w magazynie
14,40 zł / szt
17,71 zł brutto
Znaki drogowe
Zestaw zawiera 17 elementów.
Wysokość znaku: 16 cm
| Waga | 205 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 165 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Małe elementy, istnieje ryzyko zadławienia i uduszenia. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki |
| Nr katalogowy | 04440 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Znaki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17.5 x 14 x 7 cm |
| Wysokość | 16 |
| Wymagania wiekowe | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |