Monitor 22 cale XUB2293HS-B6 IPS,HDMI,DP,HAS(150mm)
- Model:
PROLITE XUB2293HS-B6
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 110
- Pełna specyfikacja
PROLITE XUB2293HS-B6
21,5-calowy monitor IPS bezramkowy z 3 stron i podstawką o regulowanej wysokości do konfiguracji z wieloma monitorami
Stylowa konstrukcja od krawędzi do krawędzi ProLite XUB2293HS z technologią panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów przy szerokich kątach widzenia. Wysokie wartości kontrastu i jasności oznaczają, że monitor zapewni doskonałą wydajność w projektowaniu fotografii i stron internetowych. Wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, funkcję redukcji niebieskiego światła w celu zmniejszenia zmęczenia oczu oraz ergonomiczną, regulowaną o 150 mm wysokość podstawki dla optymalnego komfortu użytkownika, ten 21,5-calowy wyświetlacz ProLite jest doskonałym wyborem zarówno do konfiguracji wielomonitorowej, jak i do zastosowań biurowych.
| Waga | 5500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 610 x 145 x 395 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | PROLITE XUB2293HS-B6 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 478.5 |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Obszar widzialny w pionie | 260.3 |
| Obszar widzialny w poziomie | 478.7 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | WEEE |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 17 |
| Waga | 3.9 |
| Plamka matrycy | 0.249 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 328 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 492 |
| Głębokość | 209.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |