USB
Kabel USB Type-C(M)-AM 3M
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #2: USB Typ C Męska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
6,86 zł / szt
8,44 zł brutto
Kabel USB Type-C(M)-AM 3M
- Pozwala na podłączenie urządzenia USB 3.1 do gniazda USB 3.0
- Idealny do podłączeń dysków SSD oraz innych urządzeń peryferyjnych pracujących na wysokich prędkościach
- Kabel USB 2.0 A męski do USB 3.1 C męski
- Transfer danych do 480 Mbps
- Nadaje się do szybkiej synchronizacji danych i ładowania (do 3A/36W)
- Zalewane końcówki
- Pozłacane styki
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 145 x 195 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 130 x 2,8 x 18 cm |
| Długość przewodu | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |