zawody
Zestaw strażaka
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
111452
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
57,20 zł / szt
70,36 zł brutto
- W zestawie kamizelka, kask, siekierka, gogle, gaśnica, łom, oznaka.
- Wiek: 3+
- Wymiary opakowania: 58.5x5.5x40 cm
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 590 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 111452 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Strażak |
| Waga | 0.83 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 58.5 x 5.5 x 40 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |