zrób to sam
Mozaika Pixel Baby Basic 30 elementów
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
4401
- Obszar: Pozostałe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
90,45 zł / szt
111,25 zł brutto
QUERCETTI MOZAIKA PIXEL BABY sprawia, że tworzenie mozaiki poprzez wstawianie kołeczków w perforowaną tablicę zgodnie z proponowanym wzorem bądź własną wyobraźnią jest wspaniałą i twórczą zabawą. Zabawka stymuluje rozpoznawanie kolorów, rozwija umiejętności manualne oraz koordynację ruchową. Wszystkie elementy wykonane są z tworzywa wysokiej jakości, są elastyczne i mają bezpieczne, zaokrąglone brzegi.
Zestaw składa się z kołeczków o średnicy Ø-46mm, 8 kartonowych kart – wzorów oraz walizeczki, która po rozłożeniu staje się podstawką i tabliczką.
Zabawka została wyprodukowana we Włoszech.
| Waga | 1033 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 340 x 295 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 4401 |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Mozaiki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 34 x 8 x 29 cm |
| Akcesoria w zestawie | - Walizeczka z tabliczką |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |