zawody
Zestaw strażaka
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
111452
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
57.20 zł / szt
70.36 zł gross
- W zestawie kamizelka, kask, siekierka, gogle, gaśnica, łom, oznaka.
- Wiek: 3+
- Wymiary opakowania: 58.5x5.5x40 cm
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 111452 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Strażak |
| Waga | 0.83 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 58.5 x 5.5 x 40 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Weight | 800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 590 x 400 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |