głowy do stylizacji
Zestaw do stylizacji Natalia
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Nr katalogowy:
167294
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
55,00 zł / szt
67,65 zł brutto
Zestaw do stylizacji Natalia
| Waga | 697 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 280 x 315 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Nr katalogowy | 167294 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Natalia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28 x 31,5 x 14 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |