latarki
Latarka czołowa - Jednorożec Brainstorm
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
E2074
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
29,00 zł / szt
35,67 zł brutto
Latarka czołowa Jednorożec
Jeśli kochasz jednorożce (a kto ich nie kocha?), pokochasz tę uroczą latarkę czołową w kształcie jednorożca.
- Naciśnij raz, aby włączyć światło, i drugi raz, aby usłyszeć piękny, migoczący dźwięk.
- Dwa kąty świecenia na wprost, idealny na przygody na świeżym powietrzu, takie jak spacery czy biwakowanie, oraz pochylony - doskonały do czytania przed snem.
- Z regulowanym paskiem, odpowiednia dla dzieci w każdym wieku.
Brainstorm Toys to seria zabawnych, edukacyjnych i interaktywnych zabawek STEM, która obejmuje wiele fascynujących produktów. Zabawki STEM łączą w sobie naukę, technologię, inżynierię i matematykę, zachęcając dzieci do odkrywania i rozwijania pasji w tych dziedzinach. Celem produktów marki Brainstorm Toys jest nie tylko zapewnienie dzieciom rozrywki, ale także zainspirowanie ich do poznawania otaczającego świata.
| Waga | 115 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 120 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MG DYSTRYBUCJA |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | E2074 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 120 x 155 x 90 mm |
| Waga | 120 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Fioletowy, Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |