głowy do stylizacji
Zestaw do stylizacji Natalia
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Nr katalogowy:
167294
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
55.00 zł / szt
67.65 zł gross
Zestaw do stylizacji Natalia
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Nr katalogowy | 167294 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Natalia |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28 x 31,5 x 14 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 697 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 280 x 315 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |