zrób to sam
Zestaw do Scrapbookingu mały
- Nr katalogowy:
STN 8202
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do malowania/dekorowania
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
27,99 zł / szt
34,43 zł brutto
Zestaw do Scrapbookingu mały
Zestaw do scrapbookingu to idealny prezent dla wszystkich młodych kreatorów. Pobudzając wyobraźnię pozwala stworzyć i udekorować niepowtarzalny pamietnik. Zestaw zawiera ponad 50 elementów: 40 kartkowy notes na spirali (20,5/15,5 cm), kartonowe dekoracje, arkusz naklejek, długopisy żelowe w 3 kolorach, flamastry w 3 kolorach, 2 magnetyczne zakładki, kolorową taśmę, klej (8 g).
Specyfikacja techniczna
| Producent | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN 8202 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Inne |
| Wymiary | 32.5 x 23 x 5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 300 x 480 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |