Rowerek - Jeździk kolorowy
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Wymagany nadzór osoby dorosłej w trakcie użycia przez dziecko rowerku. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed pod
- Nr katalogowy:
07165
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Wspaniały kolorowy plastikowy rowerek.
Służy on do odpychania się nóżkami od podłoża (nie posiada pedałów). Jest to super zabawka dla małych dzieci, które chcą ćwiczyć swój zmysł równowagi i zdolności ruchowe. Rowerek ma 48 cm długości.
| Waga | 900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 480 x 350 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Wymagany nadzór osoby dorosłej w trakcie użycia przez dziecko rowerku. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed pod |
| Nr katalogowy | 07165 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Jeździk |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 48 x 19,5 x 34 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |