Zestaw do herbaty
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 8 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc
- Nr katalogowy:
4541
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
MINI SERWIS DO HERBATY
Serwis do herbaty, w kolorowe wzory bogaty!
ZRÓB TO SAM ŁATWE DO WYKONANIA
Chcesz zaskoczyć swoje koleżanki super serwisem do herbaty? Wypróbuj ten!
Ozdób go i pomaluj według własnego projektu.
Zorganizuj mini herbaciane party z ulubionymi lalkami lub udekoruj serwisem swój pokój.
W tym zestawie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, by ozdobić 13. częściowy mini serwis do herbaty.
To super zabawa! BAW SIĘ I UCZ JEDNOCZEŚNIE!
| Waga | 581 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 180 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 8 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc |
| Nr katalogowy | 4541 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Wazoniki i ceramika |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22 x 18 x 8 cm |
| Akcesoria w zestawie | - Dzbanek do herbaty |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |