Multi Plus 14-15.6"
- Wymiary:
- Wymiary: 430 x 330 x 140 mm / 16.9 x 13 x 5.5 ''
- Na notebooki do: 390 x 275 x 45.0 mm / 15.4 x 10.8 x 1.8 '' - Waga: 1.3
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
Torba na notebooka MultiPlus 14-15. 6''
Bezpieczeństwo notebooka gwarantuje wzmocniona konstrukcja, amortyzowana z każdej strony komora (pianka HDF). Ponadto komputer można zabezpieczyć specjalnym paskiem mocującym, dzięki czemu pozostaje on na jednym miejscu.
Z tyłu torby znajdują się dwie kieszenie na dokumenty, z czego jedna zamykana jest na zamek błyskawiczny. Telefon komórkowy, długopisy, wizytówki oraz dokumenty są zawsze pod ręka w przegrodach w specjalnie zaprojektowanej przedniej kieszeni. Przestrzeń robocza we wnętrzu torby oferuje kieszonki na akcesoria. W komorze głównej torby znajduje się pokrowiec na kable i zasilacz. Miękka i specjalnie zaprojektowana rączka, wygodny pasek na ramię oraz możliwość przymocowania do wózka zapewniają komfort podczas noszenia. MultiPlus wykonana jest z poliestru. Jakość oraz funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd - to cechy charakteryzujące nową kolekcję Multi. Dicota oferuje różnorodność modeli, wymiarów, tak aby każdy mógł znaleźć torbę spełniającą jego wymagania.
| Waga | 1320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 450 x 410 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | - Wymiary: 430 x 330 x 140 mm / 16.9 x 13 x 5.5 '' |
| Waga | 1.3 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |