Router HR12F
- Model:
HR12F
- Pasmo: 2,4 GHz
- Antena: Zewnętrzna odłączana
- Pełna specyfikacja
Płynna rozrywka dzięki AC1200 dwuzakresowe Wi-Fi
Imou HR12F tworzy niesamowicie szybką dwuzakresową sieć Wi-Fi w technologii 802.11ac, idealną do różnych scenariuszy.
Zarządzaj zdalnie swoją domową siecią Wi-Fi
Dzięki aplikacji Imou Life możesz w dowolnym momencie zdalnie zarządzać domową siecią Wi-Fi
Przyspieszenie strumienia
Dane strumieniowe Imou IPC wykorzystują określony kanał do płynnego monitorowania i ograniczenia utraty danych w chmurze, nawet w przypadku zatłoczonych sygnałów Wi-Fi, podczas gdy ogólny router korzysta z normalnej transmisji.
Kontrola rodzicielska
Ustal rozsądny harmonogram aktywności swoich dzieci w Internecie, nadaj priorytet ich bezpieczeństwu w Internecie i zachęcaj do zdrowych nawyków online
Wi-Fi dla gości
Skonfiguruj oddzielną sieć Wi-Fi dla swoich gości.
| Waga | 590 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 270 x 245 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IMOU |
|---|---|
| Model | HR12F |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 5 |
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Liczba anten | 4 |
| Standardy | IPv4 |
| Wymiary | 188 × 120 × 26mm |
| Zasilanie | DC12V0.6A |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |