ładowarki
Ładowarka sieciowa 67W HyperCharge Power Adapter (Typ-A) EU
- Moc: 67
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
44,78 zł / szt
55,08 zł brutto
Ładowarka sieciowa 67W HyperCharge Power Adapter (Typ-A) EU
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 50 x 117 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 67 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Wymiary | 49,3 × 73 × 28 mm |
| Waga | 102 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie wyjściowe | 20 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3.25 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |