zabawa w dom
Żelazko Braun
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
6245
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
50,90 zł / szt
62,61 zł brutto
Żelazko Braun
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 6245 |
| Tematyka | Żelazka i deski |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23,7 x 14,8 x 10,3 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 359 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 135 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |