rowerki i jeździki
Traktor Max
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600710304
- Obszar: Ogrodowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
402,35 zł / szt
494,89 zł brutto
Traktor z nowym designem, na pedały w zestawie z przyczepką, łychą oraz koparką. Regulowane siedzisko, stabilna i wytrzymała konstrukcja, klakson. Siedzisko na wysokości: 39cm. Wyprodukowany we Francji.
| Waga | 11000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 780 x 390 x 540 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600710304 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Liczba kół | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Rodzaj | Traktory |
| Wymiary | 182 x 44 x 66 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |