zabawa w dom
Żelazko Braun
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
6245
- Full specification
Status: Out of stock
50.90 zł / szt
62.61 zł gross
Żelazko Braun
| Weight | 359 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 135 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 6245 |
| Tematyka | Żelazka i deski |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23,7 x 14,8 x 10,3 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |