zegary
ZEGAR ŚCIENNY LAUSANNE
- Średnica: 30
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Kwarcowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
12,96 zł / szt
15,94 zł brutto
ZEGAR ŚCIENNY LAUSANNE
Nasz zegar ścienny Esperanza LAUSANNE służy nie tylko do pokazywania czasu - on z całą pewością swoją elegancją i stylowem wzornictwem uatrakcyjni mieszkanie, biuro, sklep albo restaurację. Duża tarcza gwarantuje wysoką czytelność wskazań nawet z najodleglejszego miejsca pomieszczenia.
| Waga | 580 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 310 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Średnica | 30 |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Budzik | Nie |
| Wymiary | Grubość: 34 mm |
| Pozostałe parametry | Tarcza zegara ze specjalnego artystycznego papieru |
| Akcesoria w zestawie | Hak do montażu na ścianie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | Wzór |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |