zegary
Zegar ścienny CWA 100
- Średnica: 30
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Kwarcowy
- Full specification
Status: Out of stock
46.50 zł / szt
57.20 zł gross
- Zegarek kwarcowy z analogowym wyświetlaczem czasu
- Duża, biała tarcza z cyframi arabskimi i wskazówką sekundową
| Weight | 870 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 310 x 360 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Średnica | 30 |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Budzik | Nie |
| Wymiary | 31,2 cm x 36 cm x 5,5 cm |
| Waga | 877 |
| Materiał | 600D |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |