domofony/videofony
Wyświetlacz dla Access Intercom UA-Intercom
- Komunikacja bezprzewodowa: NFC
- Kąt widzenia poziomy: 79
- Kąt widzenia pionowy: 97
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
978,10 zł / szt
1 203,06 zł brutto
Intercom Viewer (UA-Intercom-Viewer) to wyświetlacz przeznaczony do współpracy z domofonem Access, umożliwiający kontrolę gości i zdalną kontrolę dostępu. Może być zamontowany w wielu lokalizacjach w całym budynku. Wyposażony jest w dwukierunkowe audio oraz 5-calowy wyświetlacz dotykowy, umożliwiający natychmiastowy podgląd na żywo. Można go podłączyć i zasilać za pomocą przełącznika PoE, co zapewnia łatwą instalację i konfigurację.
| Waga | 2000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 140 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Kąt widzenia poziomy | 79 |
| Kąt widzenia pionowy | 97 |
| Wymiary | 324.8 x 113.7 x 28.3 mm |
| Waga | 965 |
| Pozostałe parametry |
*Wyświetl |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |