zegary
ZEGAR ŚCIENNY BOSTON
- Średnica: 50
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Kwarcowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
41,24 zł / szt
50,73 zł brutto
ZEGAR ŚCIENNY BOSTON
Nasz zegar ścienny Esperanza BOSTON służy nie tylko do pokazywania czasu - jest również piękną dekoracją każdego wnętrza. Na rozchodzących się promieniach znajdują się kryształki o różnym kształcie, przez co ściana jest udekorowana "diamentami". Dzięki eleganckiemu i stylowemu wzornictwu, doskonale ozdabia mieszkania, biura, sklepy i restauracje. Daje niesamowity efekt 3D! A do tego nasz zegar jest bardzo precyzyjny. Musisz go mieć.
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 510 x 520 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Średnica | 50 |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Budzik | Nie |
| Wymiary | - Średnica całego zegara: 50 cm |
| Materiał | Stal |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |