Dylematy 2
Dwukrotnie trudniejsze wybory i jeszcze odważniejsze decyzje!
Sądzisz, że po rozgrywkach w Dylematy znasz swoich znajomych na wylot? Nic bardziej mylnego! Dzięki części drugiej staniecie przed nowymi wyborami moralnymi i poznacie się z zupełnie innej strony!
Zapraszamy do gry moralnych dylematów i trudnych wyborów. Usiądźcie w kręgu w grupie od 4 do 15 osób i rozdajcie każdemu z graczy po 2 karty do głosowania ("A" oraz "B"). Wybierzcie talię, którą będziecie grali oraz tego, kto rozpocznie zabawę.
Na czym to polega?
W każdej turze na stole ląduje karta Dylematu - zagadnienia moralnego z dwoma możliwymi rozwiązaniami. Twoim zadaniem jest przewidzieć, którą opcję wybierze większość osób przy stole. Grupa może - a nawet powinna, gorąco do tego zachęcamy! - dyskutować nad możliwymi rozwiązaniami, po czym każdy z graczy podejmuje decyzję. Punktujesz, jeśli udało Ci się poprawnie przewidzieć głos większości.
Ostatecznym celem gry jest zebranie 5 punktów, ale sekret dobrej zabawy polega na rozmowie. Karty mają stanowić pretekst do dyskusji na mniej lub bardziej odjechane tematy.
| Waga | 428 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 80 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebel |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 14345 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Min. liczba graczy | 4 |
| Max. liczba graczy | 15 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9.5 x 9 x 7.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Wersja językowa | Polska |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |