głośniki samochodowe
KFC-S1756
- Moc: 300
- Średnica: 165
- Pasmo przenoszenia (min.): 35
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
85,00 zł / szt
104,55 zł brutto
| Waga | 1250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 180 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kenwood |
|---|---|
| Moc | 300 |
| Średnica | 165 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 35 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 |
| Rodzaj | Głośniki |
| Liczba głośników w zestawie | 2 |
| Masa magnesu | 220 |
| Wymiary | 165 x 49.4 x 44 mm |
| Waga | 1.134 |
| Pozostałe parametry | - Polipropylenowa membrana |
| Akcesoria w zestawie | - Nakrętki x8 |
| Impedancja | 4 |
| Stosunek sygnału do szumu | 89 |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | 2-drożne |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |