zasilacze awaryjne
Zasilacz Tower 9SX 2000i LCD/USB/RS232
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura podczas pracy: 0-40 st.C
- Poziom hałasu: 45 dB
- Moc czynna: 1800
- Czas ładowania: 68
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
6 726,51 zł / szt
8 273,61 zł brutto
Zasilacz UPS z podwójną konwersją online 2000 VA/1800 W, wielojęzyczny wyświetlacz LCD, licznik energii, 8 gniazd IEC 10 A (2 zarządzalne grupy), gniazdo na opcjonalną kartę zarządzania, USB i porty szeregowe, styki bezpotencjałowe, złącze RPO, oprogramowanie do zarządzania zasilaniem kompatybilne z wirtualnym środowiskiem, baterie wymienialne podczas pracy urządzenia, długi czas pracy awaryjnej z czterema opcjonalnymi modułami EBM.
Ulotka produktowa:
http://powerquality.eaton.com/9SX2000i.aspx?cx=65
| Waga | 34000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 310 x 500 x 580 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Moc czynna | 1800 |
| Czas ładowania | 68 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary | 346 x 214 x 412 mm |
| Waga | 33.3 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie | 230 |
| Video | |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |