torby/etui/plecaki
Plecak XD Design Bobby Edge Czarny
- Wymiary:
44 x 30 x 17 cm
- Rodzaj: Plecak
- Ilość komór: 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
283,98 zł / szt
349,30 zł brutto
- Antykradzieżowa konstrukcja
- Metalowy zamek z blokadą
- Przemyślana organizacja wnętrza
- Wodoodporność materiału
- Wodoszczelne zamki YKK
- Ukryta kieszeń
- Dyskretna kieszeń na tylnym panelu zabezpieczona przed skanowaniem RFID
- Niewielka waga plecaka
- Kąt rozwarcia otwarcia plecaka 180°
- Pasek typu Luggage-strap
- Wyściełana polarowa komora na laptopa
- Smycz na klucze
- Kieszonka na karty na pasku naramiennym
- Uchwyt na okulary przeciwsłoneczne
- Pojemność: 17L
- Kieszeń na laptop: 16
Specyfikacja techniczna
| Producent | XD DESIGN |
|---|---|
| Wymiary | 44 x 30 x 17 cm |
| Rodzaj | Plecak |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1692 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 330 x 460 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |