uchwyty
Uchwyt BSH01 9H.A39DD.LBW
- Przeznaczenie: Monitory
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Przekątna ekranu (min.): 17
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
486,43 zł / szt
598,31 zł brutto
| Waga | 5100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 445 x 185 x 137 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 45 |
| Obciążenie (maks.) | 20 |
| Regulacja w poziomie | 50 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Wymiary | 548 x 573 x 130 mm |
| Waga | 4.4 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |