zasilacze
Zasilacz - Toughpower TF1 1550W Modular 80+ Titanium
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 4
- Ilość złącz zas. Floppy: 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
1 099,17 zł / szt
1 351,98 zł brutto
Zasilacz Toughpower TF1 1550W Modular 80+ Titanium
| Waga | 4729 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 230 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Wymiary | 150 * 86 * 180 mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 8 |
| Ilość złącz zas. SATA | 16 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 1 |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Titanium |
| Moc zasilacza | 1500 W |
| Wentylator | 14 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |