czujniki
OR-DC-609 Czujnik dymu, bateryjny
- Wymagania środowiskowe:
- Temp. pracy: -10°C ~ 50°C
- Głośność: 85
- Czujnik: Dymu
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
25,55 zł / szt
31,43 zł brutto
Czujnik OR-DC-609 jest wysokiej jakości urządzeniem przeznaczonym do monitorowania zamkniętych pomieszczeń pod kątem obecności dymu oraz do wczesnego wykrywania pożaru. Umieszczony w urządzeniu czujnik fotoelektryczny wykrywa widzialny dym powstający w bezpłomieniowym, początkowym stadium pożaru. W przypadku wykrycia zagrożenia czujnik uruchamia alarm optyczny (dioda LED) oraz akustyczny (syrena o głośności ok. 85 dB).
| Waga | 158 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 112 x 112 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ORNO |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Temp. pracy: -10°C ~ 50°C |
| Głośność | 85 |
| Czujnik | Dymu |
| Alarm | Świetlny |
| Wymiary | 107 x 35 mm |
| Pozostałe parametry | - Rodzaj czujnika: fotoelektryczny |
| Zasilanie | Bateria 9V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |