Zestaw Playshifu Connecto
- Nr katalogowy:
011-SHIFU041
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Zabawka dla małych architektów, konstruktorów i nie tylko. Zestaw Connecto to interaktywna zabawka dla dzieci w wieku 4-10 lat, którą pokochali rodzice i dzieci na całym świecie.
Nasz zestaw to nowość na rynku zabawek edukacyjnych, rozwijających wyobraźnię przestrzenną i kreatywność. Zawiera 15 magnetycznych klocków i podkładkę pod tablet bądź telefon (urządzenie nie jest częścią zestawu, ale jest niezbędne do korzystania z cyfrowej zawartości). Umożliwia wygodną i ciekawą zabawę, inspiruje do myślenia i wzmacnia umiejętności inżynieryjne.
Otwórz opakowanie, zapoznaj się z zestawem i pobierz aplikację Plugo z 6 grami i ponad 1000 kształtami z kategorii przyrody, pojazdów i przedmiotów. Dostosuj grę do grupy wiekowej dziecka i przekonaj się, jak wciągające może być układanie klocków.
Zestaw rozwija koordynację ręka oko, doskonali zdolności krytycznego myślenia i wspomaga zdolność rozumowania przestrzennego, a przede wszystkim jest okazją do dobrej zabawy oraz mądrego i twórczego spędzania czasu przed ekranem.
Pobudzaj wyobraźnię Twojego dziecka, poszerzaj jego zainteresowania, korzystaj z możliwości, jakie daje nowoczesna technologia w zakresie edukacji. Nauka przez zabawę to najlepsza forma edukacji.
Zestaw Connecto to połączenie tradycyjnej zabawy klockami z możliwościami, jakie daje nowoczesna technologia cyfrowa. Wprowadź swoje dziecko do świata cyfrowego mądrze i wszechstronnie razem z zabawkami interaktywnymi od Playshifu.
| Waga | 1481 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 350 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dante |
|---|---|
| Nr katalogowy | 011-SHIFU041 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Quizy i łamigłówki, Inne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 4.5 x 23.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty, Turkusowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |