Zasilacz Smart 330W - BF7C7AA#ABB
- Pasuje do:
Notebooki ze złączem AC jack 4,5 mm
- Wtyczka: 4,5 mm
- Wymiary:
20 x 9 x 2,5 cm
- Pełna specyfikacja
Zasilacz sieciowy HP Smart 330 W
Wykorzystaj moc potrzebną do ładowania laptopów, mobilnych stacji roboczych i stacji dokujących w niezawodny i wydajny sposób. Ta starannie zaprojektowana ładowarka 4,5 mm ma moc wyjściową 330 W, aby bezpiecznie napędzać nawet najbardziej wymagające zadania.
Wydajność, jakiej potrzebujesz
Zapewnij sobie moc do najbardziej wymagających zadań. Ten zasilacz zapewnia moc wyjściową 330 W, co pozwala na obsługę programów intensywnie wykorzystujących zasoby oraz wielu aplikacji działających jednocześnie na laptopach HP, mobilnych stacjach roboczych i wybranych stacjach dokujących ze złączem 4,5 mm.
Niezawodne ładowanie
Wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem i przeciwprzepięciowe umożliwia bezproblemową pracę i grę. Ponadto wbudowany rezystor zapewnia odpowiednią ilość energii. Ten inteligentny adapter został przetestowany pod kątem stabilnego połączenia, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Stworzone dla lepszego jutra
Zasilacz HP Smart 330 W to wybór z myślą o lepszym jutrze - zawiera co najmniej 10% pokonsumenckiego tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki ze złączem AC jack 4,5 mm |
| Wtyczka | 4,5 mm |
| Wymiary | 20 x 9 x 2,5 cm |
| Waga | 900 |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Napięcie wyjściowe | 19.5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 25 |
| Moc zasilacza | 330 |
| W opakowaniu |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |