adaptery/przejściówki
USB 2.0 LAN adapter RJ-45
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Standard: USB 2.0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
15,74 zł / szt
19,36 zł brutto
| Waga | 44 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 105 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Standard | USB 2.0 |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Złącza #2 | RJ45 Żeńska |
| Wymiary | 175 x 21 x 18 mm |
| Waga | 30 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |