smartfony
Smartfon F112 Pro blue
- Model:
F112 PRO
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
735,04 zł / szt
904,10 zł brutto
Poznaj F112 Pro pierwszy na świecie wytrzymały smartfon wykonany z płynnego silikonu klasy spożywczej. To więcej niż tylko solidna obudowa. To urządzenie, które redefiniuje pojęcie komfortu, bezpieczeństwa i odporności zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w ekstremalnych warunkach.
Twój niezawodny towarzysz w pracy, podróży i przygodzie.
Stylowy. Bezpieczny. Ekstremalnie wytrzymały. Gotowy na wszystko.
| Waga | 655 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 175 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fossibot |
|---|---|
| Model | F112 PRO |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Procesor | Octa Core |
| Karta SIM | Nano |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Pamięć RAM | 8 |
| Aparat - Przód | 16 |
| Aparat - Tył | 50 |
| Aparat - Tył 2 | 5 |
| Aparat - Tył 3 | 2 |
| Waga | 325 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Taktowanie procesora | 2 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pojemność baterii | 7150 |
| Czas rozmów (maks.) | 27 |
| Czas czuwania (maks.) | 290 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Pamięć wewnętrzna | 256 |
| Wysokość | 181.89 |
| Szerokość | 83.57 |
| Głębokość | 13.3 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | LTE |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | TF |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 6,88" |
| Rozdzielczość | 1640 x 720 |
| System operacyjny | Android 14 |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |