akcesoria do monitoringu
Zasilacz 12V/1A DS-2FA1225-C4
- Pasuje do:
Kamery Hikvision
- Złącza: 1 x 9 pin
- Wymiary:
130 × 94 × 34 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
290,00 zł / szt
356,70 zł brutto
Zasilacz 12V/1A DS-2FA1225-C4
- Wielokanałowy SMPS
- 60 W, 12 VDC/1 A maks. na kanał, maks. prąd całkowity 5 A
- Wyjście: 12 VDC/1 A na kanał
- Tętnienie i szum: 150 mVp-p0.15 Vp-p (150 mV)
- Złącze wejściowe AC: C8
- Złącze wyjściowe DC:
- Wtyczka DC: zacisk sieci
| Waga | 294 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 115 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Pasuje do | Kamery Hikvision |
| Złącza | 1 x 9 pin |
| Wymiary | 130 × 94 × 34 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Wejście: 150-285 V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |