filtry prywatyzujące
MagPro Magnetic Privacy 23 Monitors
- Długość: 37.4
- Szerokość: 61
- Proporcje obrazu: 16:9
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
495,62 zł / szt
609,61 zł brutto
Kensington MagPro 23 "(16: 9) ekran prywatności monitora z paskiem magnetycznym - Filtr prywatności wyświetlacza - 23"
- Opatentowany ekran prywatności monitora MagPro 23,0 "(16: 9) z paskiem magnetycznym można szybko i łatwo mocować i zdejmować, oferując najlepszą w swojej klasie ochronę prywatności. Doskonałe rozwiązanie dla wyświetlaczy o wąskiej ramce lub krawędzi do krawędzi. Ochrona ekranu monitor przed zadrapaniami i uszkodzeniami, zapewniając jednocześnie prywatność poprzez ograniczenie kąta widzenia do +/- 30 °. Redukuje szkodliwe niebieskie światło nawet o 22%, zmniejsza odblaski i poprawia klarowność. Odwracalny, aby uzyskać matowy lub błyszczący wygląd. Obejmuje czyszczenie antybakteryjne materiał i futerał ochronny zapobiegający zarysowaniom, gdy nie są używane. Zgodne z TAA.
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 350 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kensington |
|---|---|
| Długość | 37.4 |
| Szerokość | 61 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 23" |
| Kolor filtra | Czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |