routery xDSL
Router RS300 WiFi 7 BE9300
- Model:
RS300
- Pasmo: 2,4 GHz
- Bezpieczeństwo:
- Oparte na standardach zabezpieczenia WiFi
- Obsługuje WPA, WPA2 i WPA3 z 128-bitowym szyfrowaniem AES
- Sieć WiFi dla gości
- Łatwy do skonfigurowania oddzielny i bezpieczny dostęp do Internetu dla gości
- Obsługa VPN
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 346,56 zł / szt
1 656,27 zł brutto
Router Nighthawk WiFi 7, 9,3 Gb/s, port 2,5 Gb/s.
- Niezwykle szybki WiFi 7 z prędkością do 9,3 Gb/s do gier, płynnego przesyłania strumieniowego, wideokonferencji i rozrywki
- WiFi 7 zapewnia 2,4 razy większą prędkość niż WiFi 6, aby zmaksymalizować wydajność wszystkich urządzeń
- Elegancka, nowa obudowa z mniejszą powierzchnią i wysokowydajnymi antenami do 175m Pokrycie WiFi
- Port internetowy 2.5 Gig umożliwia przesyłanie danych z wykorzystaniem najnowszych planów taryfowych usług kablowych lub światłowodowych
- Dwa porty Gig i dwa porty LAN 2.5 Gig dla szybkich połączeń przewodowych
- NETGEAR Armor zapewnia automatyczną osłonę bezpieczeństwa Twojego urządzenia WiFi. Uzyskaj ochronę w czasie rzeczywistym przed hakerami i zwiększ prywatność dzięki VPN. 30-dniowy okres próbny obejmowałjeden
- Zgodność z każdym usługodawcą internetowym
| Waga | 1920 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 275 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Model | RS300 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Wewnętrzna |
| Liczba anten | 4 |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Standardy | 802.11be |
| Wymiary | 249 x 150 x 101.6 mm |
| Waga | 0.95 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |