żarówki
Żarówka LED E27 48W MCE304NW
- Pobór mocy: 48
- Pozostałe parametry:
- Żywotność: 20000 h
- CRI: 80
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
24,59 zł / szt
30,25 zł brutto
Żarówka LED Maclean, E27, 48W, 220-240V AC, neutralna biała, 4000K, 5040lm, MCE304 NW
Maclean Energy MCE304 Wysokiej jakości energooszczędna żarówka LED o mocy 48 W z mocowaniem opartym na gwincie E27. Długa żywotność dochodząca do 20000 godzin kilkakrotnie przewyższa żywotność standardowej żarówki wolframowej lub kompaktowej lampy fluorescencyjnej. Wysoka wydajność pozwala na ograniczenie zużycia energii do 80%. Nasze żarówki LED to najlepsza ekologiczna alternatywa.
| Waga | 310 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 140 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Pobór mocy | 48 |
| Pozostałe parametry |
|
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Temperatura barwowa | 4000 |
| Strumień świetlny | 5040 |
| Kąt świecenia | 200 |
| Gwint | E27 |
| Napięcie | 230 V |
| Barwa światła | biała neutralna |
| Rodzaj świetlówki | Kompaktowa zintegrowana |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj diod | LED |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |