Termostat T55
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki pracy: 0 °C do 55 °C, wilgotność 25% ~ 90% (bez kondensacji)
- Temperatura przechowywania: -10 °C do 60 °C
- Zasięg: 100
- Zakres częstotliwości:
2.4 GHz
- Pełna specyfikacja
Efektywne ogrzewanie dla przytulnego domu
Przedstawiamy T55, najnowszą innowację od EZVIZ, która przekształca tradycyjny grzejnik w nowoczesne, wydajne i wygodne rozwiązanie. Dzięki szerokiemu zakresowi automatycznych funkcji, kontrola ogrzewania domu przez aplikację EZVIZ staje się łatwa, jednocześnie maksymalizując oszczędności na kosztach energii.
Kontrola temperatury w domu z dowolnego miejsca
Nie ma nic lepszego niż przytulny i ciepły dom czekający na Ciebie po długim dniu ciężkiej pracy. Dzięki T55 możesz ustawić temperaturę w domu z wyprzedzeniem lub zaplanować harmonogram ogrzewania na zimne dni.
Bardziej ekologiczny sposób dbania o całą rodzinę
Z T55 łatwiej niż kiedykolwiek cieszyć się komfortowymi warunkami w pomieszczeniach przy jednoczesnym obniżeniu rachunków za energię. Aby lepiej dostosować się do potrzeb poszczególnych członków rodziny, zaleca się montaż indywidualnych urządzeń T55 w różnych pomieszczeniach.
Łatwy montaż samodzielny
Wystarczy przymocować T55 do zaworu grzejnika i go dokręcić, aby zakończyć instalację! Nie potrzeba żadnego specjalisty. Przed instalacją upewnij się, że Twój termostatyczny grzejnik jest kompatybilny z T55.
Dodaj solidne zabezpieczenie do systemu ogrzewania
Aby zminimalizować ryzyko nieprzewidzianych awarii, T55 posiada wiele funkcji ochronnych.
Inteligentna integracja i elastyczna kontrola
W przeciwieństwie do tradycyjnych, samodzielnych termostatów grzejnikowych, T55 oferuje różnorodne możliwości, które ułatwiają ogrzewanie domu w wygodny sposób.
| Waga | 288 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 110 x 110 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EZVIZ |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zasięg | 100 |
| Zakres częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wymiary | 55 × 95 mm |
| Waga | 132 |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE / UKCA / WEEE / RoHS / REACH |
| Zasilanie | Typ baterii: 2 baterie AA 1,5 V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |