zestawy modułowe
Zestaw narzędzi
- Rodzaj: Zestawy modułowe
- Wymiary:
297 x 230 x 70 mm
- Waga: 2.76
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
226,92 zł / szt
279,11 zł brutto
Zestaw narzędzi
Zestaw narzędzi, składający się z 25 elementów.
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Rodzaj | Zestawy modułowe |
| Wymiary | 297 x 230 x 70 mm |
| Waga | 2.76 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 2700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 305 x 245 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |