ogrodowe
Wykrywacz metalu Brainstorm
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
E2091
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 14 w magazynie
89,99 zł / szt
110,69 zł brutto
Wykrywacz metalu Brainstorm
Wykrywacz metalu dla początkujących poszukiwaczy skarbów! Szukaj monet i zagubionych przedmiotów w ogrodzie, na spacerach lub na plaży. Dzięki długości 79,5 cm i opcji ręcznej jest odpowiedni dla wszystkich powyżej 6 roku życia. Rozbudza miłość do świata przyrody i jest idealny dla każdego młodego poszukiwacza! Wykrywacz metalu posiada alerty dzwiękowe i świetlne, dzięki czemu zapewnia wielogodzinną zabawę!
Specyfikacja techniczna
| Producent | MG DYSTRYBUCJA |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | E2091 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Rodzaj | Inne |
| Wymiary | Długość: 79,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy, Zielony |
| Waga | 470 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 240 x 400 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |