obudowy
Obudowa - View 270 TG ARGB - Snow
- Liczba miejsc montażowych: 5
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 3
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
282,95 zł / szt
348,03 zł brutto
Obudowa - View 270 TG ARGB - Snow
| Waga | 7500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 295 x 535 x 525 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 1 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 420 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 180 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (osłona zasilacza) |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Wymiary | 456 * 230 * 454 mm |
| Waga | 6.3 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 2 |
| Format | E-ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |